İletişim Bilgilerinizi İletin, Hemen Sizinle İletişime Geçelim İster Misiniz?

Ad Soyad
Telefon
E-Posta

Toptan Stor Perde Mekanizması

Bavella Plast


Adres : İskitler Şube İmalat Tesisi: Önder Mahallesi Ereğli Caddesi No:58/5 Siteler Altındağ/Ankara
Merkez İmalat Tesisi: İvedik Osb Mahallesi Ağaçisleri Sitesi 1372.Cadde Kat 2 No:1 Yenimahalle/Ankara
Whatsapp hattımızdan hemen bilgi alın!
Müşteri Hizmetleri
+90 312 394 25 83

HEMEN TEKLİF İSTE NEDEN BAVELLA PLAST ? ÜRÜN KATALOĞUMUZ FOTO GALERİ BİZE ULAŞIN

Toptan stor perde mekanizması imkanlarıyla birlikte işletmelerin kazançlarını arttırmak, evlerin dekorasyonlarını tamamlamak için sağlanmaktadır. Stor perdeler, son dönemde sürekli olarak kullanılan ve aynı zamanda öne çıkan mekanizmalardır. Pratik olması, kolay temizlenebilme özelliği ve aynı zamanda çeşitli aksesuarlarla zenginleştirilmesi sayesinde perdecilerinde tercihi olan perde mekanizmaları arasındadır.

Her geçen gün değişen dekorasyon trendleriyle perde modelleri farklı tarz ve mekanizmaları ile yenilenmektedir. Estetik görünümü, kullanım kolaylığıyla hayatı kolaylaştıran stor perdeler kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen modeller arasındadır. Stor perdeleri kullanmak istediğiniz odaların dekorasyonlarına uygun tarzda seçildiğinde ev dekorasyonlarına katkı sağlar. Bu nedenle en fazla kullanılan perde modelleri içerisinde yerini almışlardır. Stor perde mekanizması oldukça pratik şekilde takılıp çıkarıldığı için en fazla tercih edilen ürünlerdir.

Toptan Stor Perde Mekanizması Fiyatları

Perde aksesuarları içinde yer alan toptan stor perde fiyatları ise kullanılan malzeme ve aksesuar boyutlarına göre farklılık gösterir. Sade mekanizmalı olarak üretilen toptan perdeler daha uygun fiyatlarda satılırken, birkaç mekanizmayı bir arada sunan aksesuar modelleri daha yüksek fiyatlara sahiplerdir. Kullanılan malzemelerin yapı kalitesi ise perde mekanizmaların fiyatlarını belirleyen unsurlar içerisinde bulunuyor. Tüm toptan stor perde mekanizması bu anlamda yüksek kalitede üretilmektedir. Aynı zamanda kumaşları da çeşitli renk, model ve desenlerde de üretilebilir.

Toptan stor perde üretimleri en kaliteli şekilde zenginleştirilerek sektörde yerini almaktadır. Kaliteyi kendisine düstur edinerek güzel yüzlü hizmeti, esnek ticaret ve yenilik anlayışıyla kısa sürede geniş bir müşteri portföyü edinilmektedir. Perde fiyatları ise toptan fiyatında değerlendirilerek yansıtılır. Bu nedenle firmalar perde üzerinden kazanç elde edebilirler.

Stor Perde Malzemeleri

Stor perde malzemeleri diğer perdelere göre kaliteli şekilde üretilir. Tüm ürünler birinci kalite malzemeden üretildiği için uzun süre kullanılabilir. Stor etek çıta tıpası, çift mekanizmaya sahip storlar, kılavuz bant, stor etek çıtası, geniş portray, sonsuz zincir, stor perdeler gibi malzemeler stor perdeleri oluşturur. Bu ürünlerin kaliteli şekilde üretilmesi de stor perdeler için uzun kullanım ömrü sağlarken ev dekorasyonlarında da etkili bir kullanım sağlayacaktır.

Toptan Stor Perde Mekanizması Nasıl Üretilir?

Stor perde mekanizması üretiminde farklı mekanizma ve tarzlarıyla yenilenir. Estetik görünümü, kullanım kolaylığı ile birlikte stor perdeler, hayatı kolaylaştıran ev tekstili ürünleri olarak yerini almaktadır. Stor perdeler kullanıcılar için sıklıkla tercih edilen modeller olduğu için seri üretimden geçer. Üstelik toptan olarak üretildiği için üretim miktarı da yüksektir. Stor perdeler tül stor, zebra, karartma, çift mekanizmalı stor gibi farklı modellerden üretilir.

Stor perde mekanizmaları genellikle manuel sistemlerdir. Tavana monte edilen perdeler fiziksel kordon aracılığıyla açılıp kapanabilir. Perdelerin montajında ise mutlaka montaj kasası kullanılır. Montaj kasası ise tavanda yer alan herhangi bir eğimde perdelerin düz durmasını ayarlamayı sağlar.