İletişim Bilgilerinizi İletin, Hemen Sizinle İletişime Geçelim İster Misiniz?

Ad Soyad
Telefon
E-Posta

Stor Perde Yedek Parça Ankara

Bavella Plast


Adres : İskitler Şube İmalat Tesisi: Önder Mahallesi Ereğli Caddesi No:58/5 Siteler Altındağ/Ankara
Merkez İmalat Tesisi: İvedik Osb Mahallesi Ağaçisleri Sitesi 1372.Cadde Kat 2 No:1 Yenimahalle/Ankara
Whatsapp hattımızdan hemen bilgi alın!
Müşteri Hizmetleri
+90 312 394 25 83

HEMEN TEKLİF İSTE NEDEN BAVELLA PLAST ? ÜRÜN KATALOĞUMUZ FOTO GALERİ BİZE ULAŞIN

Stor Perde Yedek Parça Ankara

Stor perde yedek parça Ankara da ve tüm Türkiye’deki tekstil ihtiyacını karşılamak için üretiliyor. Stor perde yedek parça üretimi, her geçen gün hızla büyütülerek ve geliştirilerek devam eden bir sektördür. Temelleriyle beraber kurumsal yönetim, toplumsal sorumluluk anlayışı ve etik değerlerin istikrarlı şekilde uygulayıcısı olarak geniş ürün yelpazesiyle stor perde imalatından uygulamaya kadar geniş bir alanda hizmetler veriliyor. Stor perde yedek parça Ankara’da tüm güncel firma bilgilerine ulaşarak stor perde yedek parça imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Stor perdelerde yedek parça, Ankara da ve dünya genelinde bulunur olabilmek, ürün ve hizmetleri tanıtabilmek, iletişim bilgileri müşterilere ulaştırmak amacıyla tüm stor perde yedek parçaları üretimi yapılmaktadır. Yeni nesil bir perde olan stor perdeler, birçok şekilde karşımıza çıkar. Farklı kullanım alanlarında da rahatlıkla kullanılacak türden olan stor perdeler çeşitli modellere sahiplerdir. Aynı zamanda temizlikte ekstra bir işleme ihtiyaç duymadan kolaylıkla yapılır. 

Stor Perde Yedek Parça Ankara Hizmetleri

Kullanım alanı olarak oldukça geniş bir ürün portföyü sağlayan stor perdeler hemen hemen her evin her bölümü için kullanıma uygun olur. Salon, oturma odası, çocuk odası, yemek odası, mutfakların yanı sıra ofis ve çalışma odalarında da tercih edilir. Bunun yanı sıra stor perdelerde çeşitlilik söz konusu olduğu içinde her ortamın dekorasyonuna uyum sağlayacak özelliktedir. 
Stor perdeler, kolay temizlenebilmesi, uzun süre konforlu bir kullanım sağlaması açısından etkili olacaktır. Evlerin istediğiniz herhangi bir yerinde tercih edebileceksiniz. Aynı zamanda bu süreçte ev dekorasyonuna uyum sağlayan türden modelleri ve stor perde parçaları avantajlarını bulmanızda mümkün olacaktır.

Stor Perde Yedek Parça Avantajları 

Stor perde yedek parçaları ve avantajları açısından baktığımız zaman hem kolay temizlenebilmesi, aynı zamanda uzun süre konforlu kullanımının olması ve daha uzun süreli kullanım açısından etkilidir. Evlerde istediğiniz herhangi bir alanda da stor perdeleri tercih edebileceksiniz. Bu süreç içerisinde ev dekorasyonlarına uyum sağlayacak türde modeli bulmak mümkündür. Stor perdeler günümüzde de sıklıkla tercih edildiği için yedek parça ihtiyaçları da sürekli artıyor. Stor perde parçaları ve yedek parçalarından bazıları şu şekildedir:

•    Stor perde kasası genel olarak perdelerin mekanizmasına yerleştirilir ve perde kasasını portrayların üzerine baskı uygulayarak takmayı sağlar.
•    Stor perde borusu perdelerin daha düzgün durmasını sağlar. Aynı zamanda kolay şekilde çıkartıp takılması içinde birebirdir.
•    Stor perde kumaşları, perde tercihinde bulunurken mekanizma ve kumaş seçimini ön plana çıkartır. Aynı zamanda kullanım alanı ve beklentilere göre konforlu, uzun ömürlü bir çözüm sahibi olabilmek mümkündür.
•    Stor perde zinciri perdelerin kolay şekilde açılmasını ve kapatılmasını sağlar. Bunun dışında kilit sistemleri, kumandalı sistemler içinde stor perde parçaları mevcuttur.
•    Korniş aparatları, stor vidası da perde aparatları arasında yer alıyor.