İletişim Bilgilerinizi İletin, Hemen Sizinle İletişime Geçelim İster Misiniz?

Ad Soyad
Telefon
E-Posta

Stor Perde Mekanizması İmalatçıları

Bavella Plast


Adres : İskitler Şube İmalat Tesisi: Önder Mahallesi Ereğli Caddesi No:58/5 Siteler Altındağ/Ankara
Merkez İmalat Tesisi: İvedik Osb Mahallesi Ağaçisleri Sitesi 1372.Cadde Kat 2 No:1 Yenimahalle/Ankara
Whatsapp hattımızdan hemen bilgi alın!
Müşteri Hizmetleri
+90 312 394 25 83

HEMEN TEKLİF İSTE NEDEN BAVELLA PLAST ? ÜRÜN KATALOĞUMUZ FOTO GALERİ BİZE ULAŞIN

Stor perde mekanizması imalatçıları olarak tüm ürünler için avantajlı bir dekorasyon imkânı sağlıyor. Bir evin en önemli malzemelerinden olan perdeler, ev dekorasyonunu tamamlayan unsurlar içindedir. Evinde dışarıdan görünmesini engelleyen, mahremiyeti de korumak amacıyla kullanılan stor perdeler, aynı zamanda son dönemde sıklıkla kullanılan perde modelleridir. Bu perdeler sadece ev ortamlarında değil iş yerleri ve ofislerde de kullanılır. Tül ve perde olarak farklı kullanım amaçları vardır. Birbirinden farklı yapıda ve modelde üretilen stor perdeler, kaliteli kumaşlar ile üretilmektedir.

Stor perde yedek parçaları ise üretimlerde firmalara destek sağlar. Stor perde üretiminde avantajlı olan yedek parçalar, perdelerin üretimi sürecinde kullanılmaktadır. Son zamanlarda geliştirilen stor perde çeşitleri kullanışlı yapılarıyla sıklıkla tercih edilen perde çeşitleri arasında yer almaktadır.

Stor Perde Mekanizması Nedir?

Stor perde mekanizma seti stor perde kumaşı dışında tüm gerek duyulan malzemeleri içerir. Birinci sınıf malzemelerden üretilen stor perde mekanizmaları kaliteli ve dayanıklı mekanizmalar olduğu için ev ve iş yerleri gibi alanlarda sıklıkla kullanılır. Duvara montaj yapabilmek, perdenin daha estetik durması adına kullanılan hazır mekanizması sayesinde pratik şekilde kullanılır. Stor perdelerde mekanizmaların iyi olması, kullanım ömrünü de arttıran durumlar arasındadır. Bu sebeple imalatlarda yüksek kaliteli ürünler kullanılmaktadır.

Stor Perde Mekanizması İmalat Hizmetleri

Stor perdeler oldukça fazla çeşitliliğe sahip olup mekanizmaları genellikle aynıdır. Kumaşlar desenli, çiçekli veya düz modellerden oluşabilir. Aynı zamanda farklı renk seçenekleriyle de öne çıkan stor perdeler mevcuttur. Bu mekanizmalar duvara veya tavanda yer alan kornişlere monte edilerek kullanılabilir bu anlamda hazır mekanizmalar birçok avantaj sağlıyor. En merak edilen sorulardan olan, stor perde mekanizması nasıl takılır genel olarak bakarsak şu şekilde özetlenebilir:

  • Stor perdeler çok pratik şekilde çıkarılır ve takılır. Aynı zamanda bir yerden bir yere taşınırken de rulo halinde hazırlanması, takma aşamasını daha kolay hale getirir.
  • Stor perdelerin her iki yanından tutarak klemenslere yerleştirilir. Bu şekilde perde takım aşaması tamamlanmış olacaktır.
  • Perdelerin dengeli şekilde tutulması için merdiven kullanımı işe yarar. Eğer uzun bir mekanizmaya sahipse bu noktada ikinci bir kişiden yardım alarak kolay şekilde yerleştirme yapabilirsiniz.

Stor Perde Mekanizması Fiyatları

Stor perde modelleri özellikleri açısından bir mekanizma sistemi ile kurulan modellerdir. Stor perde olarak tasarlanan bu mekanizmalar üzerinde ayarlamalar yapılabilir ve özelleştirilir. Stor perde mekanizması fiyatları ise mekanizma çeşitliliği veya perde boyutuna göre değişir. Mekanizma özellikleri ve zinciriyle ayarlama yapılabilmesi için oluşturulan, düzeneği fiyatını etkileyen unsurlar arasında yer alır. Stor perdelerin mekanizmaları demir malzemeden üretilen seçenekleri bulunduğu gibi sert ve dayanıklı plastik malzemelerden oluşan modellerde mevcuttur. Genel olarak fiyat belirlemesi yaparken modellerin mekanizmasında kullanılan malzemesi fiyatını belirleyen unsurlar içindedir.