İletişim Bilgilerinizi İletin, Hemen Sizinle İletişime Geçelim İster Misiniz?

Ad Soyad
Telefon
E-Posta

Siyah Stor Perde Mekanizması

Bavella Plast


Adres : İskitler Şube İmalat Tesisi: Önder Mahallesi Ereğli Caddesi No:58/5 Siteler Altındağ/Ankara
Merkez İmalat Tesisi: İvedik Osb Mahallesi Ağaçisleri Sitesi 1372.Cadde Kat 2 No:1 Yenimahalle/Ankara
Whatsapp hattımızdan hemen bilgi alın!
Müşteri Hizmetleri
+90 312 394 25 83

HEMEN TEKLİF İSTE NEDEN BAVELLA PLAST ? ÜRÜN KATALOĞUMUZ FOTO GALERİ BİZE ULAŞIN

Siyah stor perde mekanizması, perdeyle uyum sağlayacak şekilde tasarlanır. Zengin seçeneklerden oluşan siyah stor perde çeşitleriyle uyumlu mekanizmalarda üretilmiştir. Bu mekanizmalar dişli şekilde tasarlanmışlardır. Perdeyi kaldırma özelliklerine sahiptir.

Siyah stor perde mekanizması, perdenin kullanışlılığını artırma noktasında önemli rol oynuyor. Siyah ya da beyaz renkli perdelere uyumlu şekilde üretilen mekanizmaların en önemli özelliği sorunsuz çalışmalarıdır. Siyah stor perde mekanizmaları; dikey ve şerit modellerden oluşuyor. İhtiyaçlar doğrultusunda farklı farklı ebatlarda tasarlandığını söyleyebiliriz. Kullanılan malzeme, kullanım amacı gibi unsurlar şerit kalınlığındaki farklılığı ortaya çıkarıyor. Isıya dayanıklı malzemelerden üretilen stor perde mekanizmaları kalın yapıda tasarlanmıştır.

Siyah Stor Perde Mekanizması Modelleri

Siyah stor perde mekanizma modelleri kullanışlı yapılarda tasarlanmışlardır. Siyah stor perdeler gün ışığını iletmez. Işığı kırma özellikli olarak tasarlanmışlardır. Perdelerin yerine kullanılan siyah stor perdelerin dekorasyona katkıları çok büyüktür. Perde ve tül amaçlı olarak kullanılan bu perdeler gün ışığını kesmektedir.

Siyah stor perde modellerinin mekanizması hem tül hem de tülün tek mekanizmada çalışmasını sağlıyor. Kullanışlı yapıda tasarlanan siyah stor perdeler duvara monte edilir. Stor perdelerin kullanımı mekanizmanın içerisindeki zincirin çekilmesiyle gerçekleşmektedir. Perdenin açılıp kapanması mekanizma demirinin platform içinde dolaşmasıyla gerçekleşiyor. Stor perde mekanizma seti, mekanizmadaki zincirin çekilerek şeritlerin ayarlaması yapılabilir. Siyah mekanizma stor perdenin kullanımını kolaylaştırmaktadır.

Siyah Stor Perde Mekanizma Fiyatları

Stor perde mekanizma seti özellikleri çok gelişmiştir. Zincirli mekanizma şeklinde tasarlanmışlardır. Kenar kısımlarında zincir çekilerek ayarlama yapılır. Kullanıcı istekleri doğrultusunda perde veya tül olarak kullanılmaktadır. Siyah stor perde ve mekanizmalarının temizliği çok kolaydır. Kullanışlı, dayanıklı yapıda tasarlanmışlardır. Mekanizma fiyatları, perde boyutu doğrultusunda değişiyor.

Mekanizmanın ayarlamasının yapılmasını sağlayan düzenek ve özellikleri de fiyatı etkilemektedir. Demir ve plastik malzemelerle üretilmişlerdir. Dayanıklı, sert plastik malzemelerle dizayn edilirler. Fiyat konusunu mekanizmanın tasarlandığı malzemeler belirliyor. Siyah stor perde mekanizması ayağındaki parça perdenin üzerinde sol ve sağ kenarlara takılmaktadır. Stor perdelerin kullanışlılığını artıran en önemli unsurlar mekanizmalardır. Stor perde mekanizmaları, vidalı şekilde tasarlanır. Siyah stor perde mekanizmalarındaki diş sayısı perdenin kullanışlılığını daha çok artırmaktadır.