İletişim Bilgilerinizi İletin, Hemen Sizinle İletişime Geçelim İster Misiniz?

Ad Soyad
Telefon
E-Posta

Ar-Ge Ürün Geliştirme Süreçlerimiz

Bavella Plast olarak üretimde dinamizme önem veriyoruz, her zaman ürün kalitesini arttırmak ve daha iyilerini yapmak parolası ile hareket ediyoruz. Kalite standartlarımızı her geçen gün yükseltiyor ve ar-ge'ye önem veriyoruz. Satış sonrasında geri dönüşleri özenle takip ediyor ve kullanıcılardan gelecek her türlü soruna çözüm üretecek yeni projeler sürdürüyoruz.

Hali hazırda stor perde mekanizması setlerimizi daha da geliştirerek çift yaylı stor perde mekanizmaları, redüktörlü stor perde mekanizmaları, yarı redüktörlü stor perde mekanizmaları, ikili stor perde mekanizmaları ürünleri üzerine çalışmalar yapmaktayız. Sağlam, dayanıklı ve kaliteli malzemeler üretebilmek için test ve labratuvar olanaklarımızı arttırıyor ve üretim tesislerimizi daha üst teknolojilere yükseltme çalışmaları planlıyoruz.

Çok yakın zamanda alıştığınız kaliteye uygun yeni ürünler ve mevcut ürünlerin üst versiyonları size ulaşacak. Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen perdecilerinden birisi olan kadar ar-ge ve ürün geliştirme çalışmalarımız devam edecek. Bize güvenen kıymetli müşterilerimiz ve bayilerimizin güvenini hiçbir zaman boşa çıkarmayacağız.